| Damon217 a întrebat:

Cat m-ar costa sa schimb volanul de pe dreapta pe stânga al unui Audi TT? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la 1500 euro in sus

| Digikey a răspuns:

Depinde cat de bine vrei sa iasa lucrarea.
Caseta de directie trebuie inlocuita, ceasurile poti sa le lasi in mile sau poti sa le inlocuiesti, bordul inlocuit, vreo 200 de fire electrice trebuie lungite, fetele de usi sofer si pasager inlocuite daca vrei sa ai comenzile la geamuri si oglinzi pe partea ta, pompa de frana trebuie mutata, pedalele, farurile, volanul, climatizarea este pe dos trebuie inlocuit ventilatorul si o gramada de trasee.Pana si deschiderea capotei este pe partea cealalta.
O sa iasa un rahat.

| svenhassel13 a răspuns:

3300 de euro

| svenhassel13 a răspuns:

Aproape la toate mașinile este la fel.