| anonim_4396 a întrebat:

Ce mașină ar fi mai luxoasă, o Skoda Octavia Trend 1.9 TDI sau un VW Jetta modelul nou? S-a plimbat cineva cu ele? Rog ca răspunsurile să aibă legătura cu mașinile respective. Ofer funda + vot!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt cam una si aceeasi masina.

| BiuL a răspuns:

Eu as alege jetta.

| anonim_4396 explică (pentru BiuL):

Argumentează-ți răspunsul, tinere!

| BiuL a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt fata. ca arata mai bine, si mi se pare mai ok vw decat skoda. oricum intrebarea e care ar fi mai luxoasa, clar vw

| anonim_4396 explică (pentru BiuL):

În fine,îmi cer scuze că am confundat sexul, sper să mă ierți. Personal, aș alege skoda, din simplul motiv că, oferă mai mult spațiu. Îmi poți da niște exemple care să facă diferența dintre aceste mașini la capitolul lux?