| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare skoda octavia trend? A condus cineva? Ofer funda + vot celui mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Braunion a răspuns:

Buna dar scumpa happy In mod normal o masina din clasa ei nu are de ce sa coste mai mult de 10-11.000 euro (cu toate dotarile)
Uita-te de exemplu in SUA si ai sa vezi ca masinile sunt mult mai ieftinewinking Si sunt chiar mai fiabile ca cele europene happy

| anonim_4396 explică (pentru Braunion):

17.500 euro a dat tata pe ea. Noua

| Braunion a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar e foarte mult pentru o masina. E adevarat ca nu e una din cele mai scumpe masini si este si foarte buna (eu la o Octavia ma gandesc in viitor) dar mi se pare o investitie proasta. Gandeste-te ca in 5 ani mai ia pe ea in jur de 7.000 euro iar in 10 ani probabil 3-4000.
Cu 20.000 euro gasesti o grasoniera intr-un oras de province si peste 10 ani iei macar tot atat pe ea daca nu mai multwinking