| silvio a întrebat:

Vine vara, asa ca va intreb: Vrea cineva un Opel Astra Cabrio - Bertone din '93? Am unul de vanzare, urgent...

Răspuns Câştigător
| andi a răspuns:

Cu o oferta f. buna si credibila poti sa o vinzi si aici pe site-ul asta!winking fa o licitatie sa vezi cam la cat ar ajunge!

5 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Incearca sa pui un anunt pe site-urile de anunturi gratuite.Aici nu cred ca sunt sanse sa gasesti vreun amator... dar spor la cautat!big grin

| mara_9541 a răspuns:

Care e pretul?

| silvio explică:

Mersi de "descurajare", m! ke tongue. Incercam si eu marea cu degetul, ca, vorba aia: nu stii de unde sare iepurele happy

| silvio explică:

Avand in vedere plusurile si minusurile, m-am gandit la 2.900 de euro...
Alte detalii, le gasiti, de maine seara, si pe www.balansoare.webs.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi cu ea în târgul de mașini.
Succes.
Pa, pa.