| tiberyus123 a întrebat:

Daca fac in iarna 18ani pot lua permisul din vara? Multumesc

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Examenele le dai dupa ce faci 18 ani

| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani fix ca sa poti lua permisul happy

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din vara lui 2015 da.
Si eu am devenit major iarna, si in aprilie aveam permisul in buzunar, cu scoala inceputa la sfarsitul lui ianuarie.

| Ottakringer a răspuns:

Poti depune actele cu 3 luni inaintea implinii varstei de 18 ani!
Iar la 18 ani sa dai sala happy
Succes!

| ombladon a răspuns (pentru Ottakringer):

La 18 ani si o zi, nu poti da sala in ziua in care faci 18 ani.

| Ottakringer a răspuns (pentru ombladon):

Sa fim seriosi. care ar da sala cand faci 18? Atunci e distractie, beutura laughing

| ombladon a răspuns (pentru Ottakringer):

Un prieten a mers chiar in ziua cand a facut 18 ani, si a facut o vizita si a doua zi laughing