| Maryyus2000 a întrebat:

De curand am o "mare dragoste" ATV-urile. Ce imi recomandati de 16 ani, buget 3000 lei, A1, sa mearga si pe zapada si sa nu stau cu genunchii la gura, eu avand 1.85 m? Argumentati de ce credeti ca sunt bune (daca veniti cu anumite marci). Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| BogdăneI a răspuns:

Honda/Yamaha sunt brand-uri de top.
Ai grija sa nu cazi in plasa anunturilor cu ATV-uri noi care se invart in jurul pretului de 500-600Euro cu garantie. Sunt niste facaturi, am avut unul pe la 13 ani si numai prin service era!

| Alex132331 a răspuns:

In 3000 de lei nu gasesti nimic in afara de chinezarii sau chinezarii second. Sunt bemi urile "nemțești" dar sunt proaste pe partea tehnica si au racire pe aer( ai toate sansele sa l topești). Poti gasi poate un loncin copie dupa yamaha grizzly in banii aia e cea mai buna alegere