| Reyyes a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? Vreau sa imi aduc un Fiat Punto din 2003, din Italia.

Motor: 1242, 16V
Benzina
Euro 3

Cam cat m-ar costa taxa de inmatriculare pe Romania?
Dau funda

Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti calcula singur timbrul de mediu, introducand datele cerute aici: http://static.anaf.ro/......_2013.html

| Andutzu01 a răspuns:

Intre 800 si 1500 euro

| victorluci a răspuns:

Nu te lua din auzite dupa urechi pana nu ai masina, cartea masinii in original si acolo vezi norma de poluare si emisiile de bioxid de carbon apoi iti faci un calcul real pe site ul astora de la anaf si ve i afla cat e taxa in procent de 99, 9%, succes!