| Țupala_Cosmin_1998 a întrebat:

Peste o luna am examenul la traseu, nu am mai condus de 2 luni, daca imi mai iau 6 ore suplimentare e de ajuns sa-mi revin sa fiu pregatit pentru examen? Ce sfaturi imi da-ti pentru examen?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca este de ajuns. Daca spui ca ai mai condus. Depinde si cat ai mai condus inainte.

| Țupala_Cosmin_1998 explică (pentru darrio2007):

Pai pe mine m-a invatat taicmaiu sa conduc de pe la 13-14 ani, si orele de conducere le-am terminat la sfarsitul lui decembrie, dar de atunci de cand am terminat orele nu am mai condus deloc datorita ca taicamiu este mereu la munca si nu prea am timp cand sa mai conduc, si pot sa spun ca nu mai stiu asa bine sa conduc dupa atata timp!

| darrio2007 a răspuns (pentru Țupala_Cosmin_1998):

Ar trebui sa fie ca mersul pe bicicleta.

| Mejdej a răspuns:

Sa mergi increzator si fara emoti.

| Țupala_Cosmin_1998 explică:

Am sansa sa trec daca conduc bine fara sa cotizez? nu as vrea sa dau bani ca vreau sa-l iau pe dreptate!