| Visatorul47 a întrebat:

Salutare all
As avea o mica nedumerire.
Ieri am avut examenul de traseu pentru permis..insa n-am ajuns la timp pentru prezenta..as fi putu participa ..la examen inca. daca n-am fost prezent la prezenta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca ai fi putut participa, daca te prezentai examinatorilor.

| Visatorul47 explică (pentru Ioandelasal):

Inteleg, multumesc pentru raspuns si scuzati daca intrebarea nu a fost prea logica mam grabit!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti lipsit de logica in aceasta intrebare. Scrie pe intelesul tuturor daca vrei un raspuns.