| sasukeady a întrebat:

Unde stiti o pista/traseu unde pot teste masina si sa nu conteze varsta, adica am 16 ani si vreau sa ma duc cu prieteni si cu tata. Sa ma plimb cu masina personala si sa o pot testa pana la cat o duce. Ma gandeam la Titu Renault dar vreau sa stiu unde pot face chestia asta si daca costa sa stiu cat costa. Astept raspunsuri, Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva in Romania, stiu ca sunt pe langa Bucuresti niste piste dar in mod sigur ai nevoie de permis sa te lase pe acolo

| sasukeady explică (pentru suntserios):

Acu 2-3 ani am fost la Titu si acolo abia facuse pista si am avut voie, acuma imi cere 300 de euro pe 2 ore. sau nu mai stiu cat mi-a cerut dar mi-a cerut destul de mult. am gasit o zona pe langa mine dar ating doar 120 pana in capat si trebuie sa pun frana brusca, sau mai sare un caine sau un copil nu prea mai am ce sa fac. o sa mai incerc sa caut