| besterx a întrebat:

vreau sa imi cumpar o noua masina, si anume volkswagen passat b6 (2006-2009), intrebarea mea este daca cd player-ul acestei masini poate citi format mp3? Aceasi intrebare am si pentru cd player-ul masinii volkswagen jetta (2006).

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E posibil, dar nu e sigur. Depinde ce aparat a fost montat.
In schimb, poti monta un alt radio-cd-usb player nou in loc, marimea fizica ale aparatelor fiind aproape identica (dar cel nou stie mult mai multe).

| Celcareajuta a răspuns:

Nu vrea sa il schimbe pentru ca unul original e destul de scump si nu e o investitie placuta.

Bula a raspuns corect, depinde ce model e montat din fabrica. Cel mai bine suni si intrebi vanzatorul sau iei un cd mp3 la tine pentru. proba big grin

| VenomMMA a răspuns:

De parca nu-l poti schimba. Cine mai asculta muzica de pe cd-uri? Iti pui muzica pe un stick USB si gata.