| Iancuvictor512345 a întrebat:

vreau sa imi cumpăr un motor gen Yamaha tzr 50 aprilia rs 50 ce motoare mai știți pana in 50 de cm? Multumesc

4 răspunsuri:
| Robo97 a răspuns:

Daca vrei un motor de drum lung ia-ti un aprilia rs 50 in acte dar el sa aiba 125cc daca te tine bugetul costa vreo 700-900euro unu bun gasesti si mai ieftin.Sau poti sa iti ei aprilia rs 50 cu vreo 500 euro. Daca nici atatia bani nai ia-ti un aprilia scarabeo are demarajul foarte bun modelul in 2 timp ea 70 in 100 de metri oricum nu iti lua nimic altceva in afara de aprilia sunt prostii majoritate... aprilia e firma renumit si daca iti ei de 125 si in acte de aiba 50 prinzi vreo 140kmh daca iti iei de 50cc prinzi vreo 100-110 daca iti ei aprilia scarabeo sau SR iei 80-90 poate 100 ...pentru mai multe sfaturi contacteaza-ma

| Iancuvictor512345 explică (pentru Robo97):

Eu vreau stil motor si sa nu depaseasca 50 cm - nu contează bani orkat

| Robo97 a răspuns (pentru Iancuvictor512345):

Daca zici ca nu conteaza baniii cel mai bun e un Aprilia RS 50.

| cristims a răspuns:

Salut! Pai depinde ce buget ai scutere sunt multe. Aprilia sr50, yamaha aerox, piaggio nrg si mai sunt si chinezari kymco, etc alesul unui scuter e in functie de buzunar. Succes la scutere!