| johnnyclaudiu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o masina second-hand vara aceasta.
Ce-ati putea sa-mi recomandati pana in 2500 euro?
Tin sa zic ca as vrea sa-mi iau o masina din Constanta sau Tulcea.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Opel Astra G daca vrei masina pe benzina, Ford Focus 1.8 TDDI daca vrei diesel.
Fereste-te de Golf 4 pe benzina, Leon, Octavia, Fabia, Polo, Audi A2.
Daca vrei ceva mic, Renault Clio 1.2-1.4 benzina e ideal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

"G"-ul acela vine cumva de la punctul pe care doresti matale sa-l atingi la mine?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, de acolo vine.
Dar recunoaste, iti doresti mai mult decat mine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Recunosc!

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Variante sunt multe la pretul asta dar ceva ok inscris cu taxa platita si masina sa fie in stare buna tehnic.
Mai sunt si aduse recent la un pret din asta. acum depinde care iti plac.