| savinabanii345 a întrebat:

Salut TPU,vreau si eu sa stiu daca exista un site pentru toate marcile de masini din prezent sa le pot misca eu si sa le pot vedea din fiecare unghi care il vreau,sa le pot misca cu mouse-ul, dau funda! repede please

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista, se numeste google si gasesti pe el tot ce vrei, orice imagina cu orice marca si model, trebuie doar sa le cauti

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu stiu daca este ce vrei tu, dar imagini la 360 de grade gasesti pe majoritatea site-urilor oficiale ale producatorilor de masini, cu modelele pe care le vand in prezent.