| Ily_Iliutza_1999 a întrebat:

Salut tuturor, detin un Audi A6 C5 motorizare V6 2.5 TDI QUATTRO, întâmpin câteva probleme la magazia de cd fie posibil de la casetofon, n-am idee. Problema consta in faptul ca nu îmi citește mereu CD-urile, am 6 CD in magazie, când schimb cd, nu mai merge niciunul, apare CD... ERROR pe casetofon, și face așa la toate 6. Dacă scot magazia apoi o bag la loc, își revine și citește CD-urile, dacă după câteva minute dau sa schimb CD, adio. Eroare și nu merge pana scot iar magazia etc. Magazia este in portbagaj.

Răspuns Câştigător
| 07gabriel07 a răspuns:

Pot exista mai multe probleme: una ppate fi la lentila care citeste cd-urile sau a doua sa fie o problema din softul masinii.