| AAnnonim a întrebat:

Vinde cineva prelata pentru Opel Astra cabrio bertone 1995? sau daca stiti niste site`uri ceva..am tot cauta si nu am gasit prea multe..si ce am gasit erau date!

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu prea gasesti, este greu, daca vrei doar prelata gasesti de la orice masina si o pui, daca vrei cu tot cu mecanismul de actionare numai sa cumperi noua dar si asa e cam greu de gasit, dar la un magazin de piese auto serios gasesti pe comanda!

| AAnnonim explică (pentru FurtunaDiesel):

Fara mecanismul de actioanare..decat prelata. atat. dar nu am gasit nici asa.

| AAnnonim explică (pentru FurtunaDiesel):

Fara mecanismul de actionare. decat atat. prelata.dar nu am gasit nici de aia`

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru AAnnonim):

Decat prelata te duci la un sevice serios, de obicei in Bucuresti si Brasov sunt ateliere care se ocupa de asta si daca imi aduc bine aminte si in Cluj si o rezolva ei. In alte orase nu stiu dar poti cauta, si se face prelata dupa scheletul masinii, in 3-4 zile este gata confectionata cu toate cele 7 straturi necesare si tot in regula!