| sskrillex96 a întrebat:

Salut. Vreau o recomandare sa un site de unde sa comanda jante ieftine, sau cel putin la un pret ok. Producator sau distribuitor ceva? Ma gandesc ca la magazin adauga comision destul de mare si daca se poate sa sar peste etapa asta? laughing

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Doar secănd, poate de pe olx

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

La un pret cinstit ce sa-ti iei, jante de tabla de la dezent... Mai bine fratele tau iti zice sa te duci pe olx sa cauti un set de jante si poate iti lasa si cauciucurile la ele fara comision si aiureli gata echilibrate, gasesti multe seturi de jante bune la banii pe care esti dispus sa-i dai, eu am nimerit niste jante Audi de magneziu la un pret de chilipir!