| eusielisa a întrebat:

De unde pot cumpara perii de par pentru pisici la un pret destul de bun? Vreau un site de comanda sau un magazin

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Eu recomand sa incerci magazinele gen PetShop, sau market-uri gen Auchan. Nu merita sa comanzi de pe net, avand in vedere ca transportul poate costa cat peria sau mai multwinking. Sigur gasesti si in magazine mari happy

| eusielisa explică (pentru JustmeV):

Cam cat e pretul in Auchan?

| JustmeV a răspuns (pentru eusielisa):

Eu am vazut diverse preturi in functie de marime, am vazut intre 15 si 23 lei

3 răspunsuri:
| Aela a răspuns:

Ebay e o aplicatie