| Marius070600 a întrebat:

Salut, vreau să achiziționez și eu o mașină, este vorba de un Mercedes C220 din 2004 2.2 Diesel 143cp hidramată, care ar fi principalele probleme? În afară de injectoare? La cutie m-ar interesa mai mult.

Răspuns Câştigător
| Nimeni10 a răspuns:

Cu rugina sa n-ai probleme.

| Marius070600 explică (pentru Nimeni10):

Știu că prind rugină, dar asta nu are deloc, am mai avut una, dar era manuală, eu am întrebat mai mult de cutie, să știu la ce să mă aștept, dar văd că ești singurul care a dat un răspuns bun

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu n-am prea auzit de probleme cu injectoarele la Mercedes.
Sigur nu e vreo perla scoasa de tractoristii cu VW, care se tem de CR? thinking

| Frank51 a răspuns:

Haideti barbatilor sa ii dam raport acestui spammer, multumesc.

| Marius070600 explică (pentru Frank51):

Ce?

| Frank51 a răspuns (pentru Marius070600):

Era un user spammer și de el vorbeam.

| Crisan_Razvan_2000 a răspuns:

Ești nesimțit mă
Nu ai cei 7 ani de acasă. Cum adică "tractoristii cu Vw?"