| Kappa2000 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati daca puteti cu un site in care sa gasesc toate componentele unei masini si semnificatia pieselor.Mi-ati fi de mare ajutor.Multumesc anticipat si stima.

3 răspunsuri:
| IonutCG90 a răspuns:

Salut, de site-uri nu prea știu dar dacă vrei îți recomand pe ENGLEZĂ car "mechanic simulator 2015" după a mea părere este foarte bun.

| Cristian_Marin_1999_wvU4 a răspuns (pentru IonutCG90):

Are si in limba romana?

| IonutCG90 a răspuns (pentru Cristian_Marin_1999_wvU4):

Cred că da, oricum e destul de simplu Mariane, practic fiecare misiune are o piesă, piesa aia o iei cum e(in limba engleza) si cauti cu DEX si apoi afli cum se cheamă în română.