| Viviana546 a întrebat:

Vreau să știu dacă poţi călători cu mașina din Los Angeles până în România?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sari peste balta aia mare de ii zice ocean poate ajungi

| meinyiddishekop a răspuns:

A fost odata o ora de geografie dar tanara fata Viviana546 a preferat sa fumeze vopsea in spatele scolii. Acum pune intrebari pe TPU si eu rad cu curul. 10/10

| Anonymous67 a răspuns (pentru meinyiddishekop):

A fost o data un utilizator de TPU pe nume "meinyddishekop" care era atat de inteligent incat din 107 raspunsuri doar 3 erau castigatoare..saracu`...

| HuShEr a răspuns (pentru meinyiddishekop):

"sa fumeze vopsea" rolling on the floor))) tare asta. daca are masina care zboara peste ocean da poate laughing

| BlackCat13 a răspuns:

Daca ei ferryboat-ul, poate, dar e scump de mori. Altfel, daca ai masina Amfibion (existau mai demult), sau daca inoti cu masina in spate pana traversezi Atlanticul.

P.S.: S-ar putea sa mai ai o sansa prin Vest, prin Asia(Rusia, Alaska). Am citit asta intr-o carte a lui Jules Verne