| AlexXxSudStiL a întrebat:

Vreau si eu un site sau software gratis, care sa aiba schite de masini, cum se monteaza piesele " Schita mecanica a masini" la fel cum au aceea in service auto, m-ar interesa pentru Opel Astra, vectra, WW Gol4, 5 modele mai noi

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Inscrie-te pe www.clubopel.com respectiv www.vwforum.ro. Vei gasi acolo multi binevoitori dispusi sa te ajute, inclusiv cu software si manuale de reparatii.
Avand in vedere ca distribuirea acestor materiale se incadreaza la piraterie, mentionez ca nu stiu asta din experienta, doar mi-a povestit un prieten la telefon. Un prieten din Germania... :D

| covexrobu a răspuns:

Incearca TecDoc-ul. Acela iti va arata piesele cu poze si cam tot ce ai nevoie pentru masina.

| olixandru a răspuns:

Programul tec doc este foarte bun. Il poti lua pe gratis de aici, ai si nota explicativa cum sa-l instalezi citeste cu atentie ce scrie acolo si o sa mearga, http://www.vipercar.com/....../index.php