| malossi a întrebat:

Salutare. am o intrebare am un malagutii f12 motor 49cc si din nefericire am calit motorul si trebuie sa-l schimb bani nu sunt multi pentru a imi cumpara un motor original malossi nu-mi permit si mi-as lua chinezarie si as pune motor de 70cc acum, este bine sa-l fac de 70cc si e bun motorul made china de ceva merita sa imi iau unu.

1 răspuns:
| KaPy2 a răspuns:

Nu fa prostia astawinking, nu merge alezat?, un set motor costa 3 milioane si ceva