| Fogor_Ionut_1992 a întrebat:

Salutare am un BMW e36 si recent am achiziționat un modul de închidere centralizata automata dar nu imi pot da seama cum pot sa o instalez, modulul este pni288 daca puteti da ma ajutati cu o schita la ce fire trebuie legata

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

De ce sa te omuri singur sa il pui sau sa iti dea cineva schema gresita si sa dai foc la masina happy mai bine mergi la un electrician auto si iti monteza el. pentru cateva zeci de lei.