| darkangel1234 a întrebat:

Salutare, am un Opel astra g 1.6 8valve si am o problema. Cand merg si apas acceleratia se aude un gajait(vajait) cum o fi, care este deranjant mai ales când am geamul deschis plus se simte Putin la pedala o trepidatie. Care sa fie motivul? Dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frâna de mână e belită, uleiul e vechi sau trebuie condusă ecologic, daca știi cum zic ***, că eu nu. *eniuei*

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Mai bine mergi la un service auto. Poate fi ceva grav, care daca e lasat, iti poate strica de tot masina.Am patit ceva de genu'. Decat sa stai cu teama, mai bine sa fii sigur. happy Doar nu vrei sa ramai fara masina happy. Bafta!

| Legend123 a răspuns:

Fier vechi!