| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am un vw passat, cu sistem audio original "Gamma" spuneti-mi un modulator bun sau o solutie de auziliare pentru a asculta muzica de la altceva. Suporta magazie cd dar nu am, asa am cumparat masina.

2 răspunsuri:
| ShoboM a răspuns:

Daca ai mufa de jack in poti conecta mp3-ul sau telefonul, daca nu cauta un modulator fm care are mufa jack sau slot de card sau memorie interna pe care poti pune ce medolii doresti

| anonim_4396 explică (pentru ShoboM):

Nu am jack. Trebuie ceva auziliar. Doar sa-mi cumpar magazie pentru cduri sau modulator sau caseta din aia adaptoare. Dar pentru magazie in portbagaj nu am gasit mufele. Iar celelalte se aud prost, asa am auzit. Nu transmite modulatoarele bine nu se aud clar. Stiti voi vreunu care sa mearga super?