| Danu777 a întrebat:

Spuneti va rog cum sa fac un cd cu muzica care sa il citesca magnetofonul din masina, am pus un audio cd, cumparat cu muzica scrisa si merge, am incercat sa fac un audio cd si prin WMP si prin nero dar nu il citeste.Magnetofonul se numeste sony.Paremise e original de la Honda.Va rog cine stieeeeee! ((

4 răspunsuri:
| Madu_9838 a răspuns:

Trebuie ca toate melodiile sa fie cu extensia.mp3 happy.

Bft!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există magnetofon in mașină, exista cd player

| plictisealamare a răspuns:

Descarca un program de convertit muzica Din WMP in MP3
Si daca vrei si un program mai bun ca nero ia de aici http://infocrazyy.blogspot.com/p/download.html

| Danu777 explică:

Ms oricum o sa incerc