| Ungureanu_Constantin_1988 a întrebat:

Salutare grup am si eu o problema cu indicatorul de la combustibil nu imi arata exact cat am in rezervor imi arata cu un sfert mai mult mazda 6 2003 diesel aveti idee daca se poate repara sau un tutorial cum se schimba plutitorul multumesc

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sa mergi la un mecanic priceput, nu te costa mult sa verifice si eventual sa regleze nivelul

| Ungureanu_Constantin_1988 explică (pentru DaniTDCI):

Ma gandeam ca poate exista vreo alta modalitate mai rapida ca nu prea am timp sa merg la mecanic cu ea mersi frumos