| critikl a întrebat:

Salutare mai vin si eu cu o intrebare as vrea sa achizitionez o Toyota celica (am gasit vanzador)si vreau sa aflu niste pareri despre masina, ea este din 2001 are motor 2. 0cmc 147cp, deci ce imi puteti sp despre aceasta masina? sau de ce nu? si alte variante de masini coupe mai accesibile si cele care se intretine usor am un buget de 5 mi E. sad

3 răspunsuri:
| mastercs22 a răspuns:

Incearca un Bmw 320i e46 coupe 150 cp, eu zic ca sunt mai usor de intretinut(sunt f bune), sau un 323i, benzina sa fie, duce si tine mai mult! ..si cauta sa fie euro 2 ca sa nu platesti mult taxele.Salut.

| critikl explică (pentru mastercs22):

Aha chiar mi-ai trezit interesu pentru un bmw pisicuta cabrio

| mastercs22 a răspuns (pentru critikl):

Se merita! si in plus de asta gasesti si piese pentru ele, nu sunt asa de greu de intretinut.Ma bucur ca si tu esti interesat de marca BMW!