| sergiu1s a întrebat:

Salutare scuteristi ia spuneti-mi si mie am un scuter yamaha 2 t am pus motor de 80cc dar scuteru e chinezesc si nu imi ia mai mult de 70 km/h si e cu chiuloasa de 49cc am luat putin din ia sa nu loveasca pistonu, cu cea de 80cc nu pleaca de pe loc nu are putere dau faud

4 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Ori e yamaha 2 t ori e chinezesc (4 t)?

"am un scuter yamaha 2 t"...
"dar scuteru e chinezesc"

| sergiu1s explică (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Dac nu sti nu te baga e 2t chinezesc, are si pompa de ulei e desire 50 uitate pe net si vezi ca il am la vanzare si mai taci daca iti da gura pe dinainte

| sergiu1s explică:

Vreau viteza macar 80 km/h

| sergiu1s explică:

Vreau viteza mai mare si demaraj mai bun si nici pornire nu pre imi place parca prea grea