| Valy93 a întrebat:

Stiti careva un film cam din anii trecuti cu un politist sub acoperire care se infiltreaza in cursele ilegale de masini? Puncte cheie ar fi: Unul care livra mereu Sushy express intra cu smartul in lift. Politistul sub acoperire avea o masina porche sport de politie pe care scria "polizei" (din cate imi amintesc). Caut filmul asta de mult timp si nici cu acele cuvinte cheie nu l-am gasit pe google. Poate stiti vreunul dintre voi.

Răspuns Câştigător
| Alex_Coman_1991 a răspuns:

Eu cred ca te referi la acest film:https://www.youtube.com/watch?v=cDjqUiM-RZw

| Valy93 explică (pentru Alex_Coman_1991):

Multumesc frumos, il gasisem oricum acum o saptamana happy.

1 răspuns: