| gabytzor97 a întrebat:

Cat costa sa inscrii un Opel Calibra din 1991? Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| manumyman a răspuns:

Valoarea timbrului de mediu, calculata conform OUG 9/2013, in vigoare din 15/03/2013: 7904euro daca nu ma insel
puteai da mai multe detalii

| manumyman a răspuns (pentru manumyman):

Whoops scuze nu stiu ce am facut voiam sa zic: taxa auto: 859 euro

| gabytzor97 explică (pentru manumyman):

Euro 1

| manumyman a răspuns (pentru gabytzor97):

Tot 859 e cat am zis mai sus vine
mai depinde de cate g de co2 emite (gasesti in talon) da tot la acelasi pret cred ca iese

4 răspunsuri:
| spayk a răspuns:

Hei sall am si eu un opel calibra e am inscriso anul trecut in 2012 si parca am dat cu totu fro 300 euro...da cau nu stiu cum dracu mai e casele astea ...amea e din 1992 cu motor de 2000.