| XterIasi a întrebat:

Salutare TPU, intre Bmw e90 2006 2007, Volvo v50 2010, audi a3 2007 si mercedes c220 2007... La care dintre cele 4 masini se aude cel mai bine sistemul audio? (boxele, ma refer la claritate, bass ul lor etc)

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

La Audi din ce am vazut ca are sistem bose cu subwoofer de fabrica si se aude super. De celelalte nu stiu.

| JusTPauL a răspuns:

Pe e90 nu prea a văzut sistemaudio prologic 7, deci maxim dacă îl găsești cu un sitem hi-fi sa fii mulțumit.
Adică 4 twetere, 4 dif medii și 2 woofere sub scaune.
Pe E60 sunt multe cu pro logic 7 și siferenta e foarte mare. Dar tu nu cauți asta.
La Volvo nu ma price deloc.
A3, dacă ai ceva sistem de la bose o sa se audă foarte bine, dar foarte rar pe un A3. Sistemul stock de la ei e decent.
Mercedes pune muzica calumea pe mașinile lor. Mai sunt care vin și cu sisteme performante gen bose dacă nu ma înșel lucra cu ei prin 2005.
Mașinile astea de clasa joasa nu prea au ce muzica tare sa aibă. Mai sunt dar mai rar.
Bafta la cautat.