| squizzy802 a întrebat:

Salutare TPU! Un Kawasaki zx6-r se poate limita pentru categoria A2?

1 răspuns:
| Scorillo a răspuns:

Limitarea de maxim 35kw trebuie sa rezulte dintr-o putere care sa nu depaseasca dublul ei, adica 70kw.
Si la noi nu cred ca se poate limita. Apoi trebuie omologata.
Daca gasesti o alta solutie, spune-mi si mie.
Deci o duci pe platforma "afara", o aduci, o duci la RAR (oare o omologheaza aia?)
Las-o asa cum a facut-o mamitica ei nu-ti bate joc de ea.
Ca incepator, sfatul meu este sa iei una de 250-400 cmc altfel risti sa devii donator de organe