| Leatherleader a întrebat:

Salutare tuturor si va doresc in primul rand un an nou fericit si plin de realizari!
Ce parere aveti despre Seat Ibiza 1.4 din 2007?
Merita sa o cumpar? As dori cateva pareri poate sfaturi de la posesorii acestui tip de autoturism. Tinand cont ca ar fi prima mea masina!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

O sa faci economie buna si e masina ideala in legatura cu mecanica. Schimba toate filtrele si uleiu dar vigileaza lantu de distributie daca are pentru ca s-a rupt la cateva seaturi din cauza neglijentei a soferilor