| Seby80 a întrebat:

Salutare. Un amic de al meu a adus din Italia o Cagiva Raptor S 1000. Dar nu are acte, se poate face rost intr-un fel? Adica sa le dau pierdute, sau... E un pret foarte bun la ea. Dau funda si rog respect. Raspunsurile as vrea sa fie cu detalii, si modul prin care as putea face rost de acte.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Stai in banca ta. daca nu are acte inseamna ca e furata.risti sa dai banii aiurea si, in plus, sa ajungi sa dai cu subsemnatu pe la procuratura.

| Seby80 explică (pentru a1doru):

Ai dreptate.