| Robert2570 a întrebat:

Salutare!
Vreau sa mi achizitionez un motor si nu stiu care sa fie mai bun asa ca vor dati-va cu parerea despre kawasaky ninja zx-6r sau yamaha r6
ca pret putere etc.(pentru cunoscatori).
Multumesc

2 răspunsuri:
| stefan1707 a răspuns:

Ai putea sa cumperi un model mai vechi de yamaha un fzr de 1000cc e un pic mai veche dar e buna si o gasesti si ieftina incearca

| underground05 a răspuns (pentru stefan1707):

R1 de la yamaha varful de gama, nu neaparat 2012 e smechera, precizie... iubitu are si fzr si R6, 2 R6 si R1...cea care imi place cel mai mult