| Adautza a întrebat:

Se intampla ceva daca pornesti aeru conditionat si caldura in acelasi timp la o masina?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Acum mi-am dat seama ce are, aerul aconditionat si cel de caldura are niste iesiri (guri de aer cam asa se spun) si trimit aerul corespunzator in functie de cum doreste soferul, problema e ca la tine e o problema tehnica la acel sistem care iti baga aerul si trebuie reparat de un mecanic ori ii lipseste lichidul refrigerant care da aer rece la nevoie.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se poate deoarece rotita aceea o dai la cald sau rece ori intre ele care ofera un aer intermediar nici prea rece dar nici prea cald si consuma carburant de pomana asa.

| Adautza explică (pentru mgtow):

Frate la mine baga si aer rece si cald, prin unele locasuri baga aer rece de parac era iarna iar pe altele de parac era canicula

| Leutzbv a răspuns:

Pai crezi ca merge? Daca pornesti una nu cred ca o mai poti porni si pe cealalta happy

| Adautza explică (pentru Leutzbv):

Ba da crede-ma merge:plaughing

| IwantToPlayAGame a răspuns (pentru Adautza):

Hm interesant.
Ce masina ai?

| Adautza explică (pentru IwantToPlayAGame):

Renault Koleos facelift

| leonardobz a răspuns:

O sa ai caldura uscata de aerul conditionat. Daca ai observat masinile cu climatronic pornesc mereu cu aer nu conteaza ca dai pe cald sau pe rece. cu aerul pornit chiar pe cald nu se aburesc geamurile

Licenta windows 7 GRATIS
Usename and password NOD32
http://useful4you.blogspot.com

| Adautza explică:

Deci vad ca nimeni nu e in stare sa imi dea un raspuns

| mgtow a răspuns (pentru Adautza):

Acum mi-am dat seama ce are, aerul aconditionat si cel de caldura are niste iesiri (guri de aer cam asa se spun) si trimit aerul corespunzator in functie de cum doreste soferul, problema e ca la tine e o problema tehnica la acel sistem care iti baga aerul si trebuie reparat de un mecanic ori ii lipseste lichidul refrigerant care da aer rece la nevoie.

| Șobolanuldecâmp a răspuns:

Da... trebuie sa rupi butonul in doua deci..se intampla ceva cu butonul big grin

| Șobolanuldecâmp a răspuns:

N-am vazut nici Porche cu doua butoane de aer conditionat big grin. Daca dai rece sa zicem 10 grade si cald 20 in masina se face 15 sau cam asa big grin.