| 4827 a întrebat:

Se merita sa iti iei un Lamborghini in Romania? Adica na...pe drumurile astea se poate circula cu asa ceva laughing? Sunt chiar asa riscuri mari sa ating cu bordura de pamant? Stiu ca a avut cineva o Alfa Romeo si a schimbat gramada de piese cand a venit cu ea in Romania ca atingea cu ea de pamant... si ma gandesc ca Lamborghini e mai joasa ca Alfa Romeo. Ce parere aveti? Funda!.

10 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Am o Fabia si tot harai bara de toate bordurile. Imagineaza-ti un Lambo.
Pe de alta parte asta nu-i opreste pe romani sa-si cumpere astfel de masini si mi se pare ca se poate mari garda la sol la Lamborghini

| AgathaRo a răspuns:

Da ai putea sa cumperi un Lambo, editie de Campu' Lung Arges, tractiune 4x4, ieftina dar buna!
Intrebari de troll

| DimLight a răspuns:

Da, daca te plimbi doar pe strazile drepte laughing in plus trebuie sa ai cateva zeci sau sute de milioane $ sa-ti permiti unul

| CorneliaC a răspuns:

Sfatul meu e ca nu se merita sa ti-l iei.

| paulpaul25 a răspuns:

E o intrebare de tot circu. In Romania nu s-a meritat niciodata sa aduci o masina din clasa premium mai sus de cea medie adica ( seria 5, e klasse, a6 ). Drumurile romanesti garanteaza probleme oricarei masini, fie ea Dacia 1300 sau Audi a8 sau Lamborghini. In cazul unui Lamborghini bordurile vor fi cea mai mica problema, crede-ma. In primul rand vor fi taxele, intretinerea, combustibilul si apoi distractia. Prin distractie ma refer la schimbatul pieselor. Gropile, denivelarile, drumurile prost asfaltate, conditiile in care se circula in tara asta, iti vor garanta distrugerea masinii intr-un interval scurt de timp.

| johnyxus a răspuns:

Da,deoarece e foarte aproape de sol, cred ca un duster e perfect sau un x6.

| GabyG a răspuns:

Vrei sa iti cumperi lamborghini? Nu ai la ce sa il folosesti in Romania, decat sa te lauzi cu el. Cu viteza nu ai unde sa mergi pe drumurile astea + ca da, atingi cu el jos.

| Karolina071919 a răspuns:

Pai devreme ce iti permiti un Lamborghini, inseamna ca iti permiti si piesele de schimb, o data, iar apoi nu cred ca ar rezista pe drumuri de munte sau mai stiu eu prin ce dealuri.e totusi o masina de lux, mai de oras sa spunem asa.Bine,ca la cum sunt strazile in orasele noastre...
Deci, probabil se merita atata timp cat iti permiti sa o si intretii.

| Sk8_1585 a răspuns:

In Romania nu se merita sa iti cumperi masini bune, ai mai iesit vreodata din casa eplin de gropi, in mai putin de un an o sa il mail platesti o data, asta numai din reparati!