| alejinxique a întrebat:

Se pot pune comenzi audio pe volan?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| ALEx_7862 a răspuns:

Chiar daca gasesti ceva calumea da-mi si mie un mesj in privat... ca vreau sa-mi pun si eu pe un fiat albea da sa stiu in mare asa ce sa caut...happy

| alex1991 a răspuns:

Sunt modulatoare care au o telecomanda ce se pune pe orice volan printr-o clama pretul lor nu depaseste 70-80lei depinde de calitate

| alejinxique explică:

De fapt in toamna voi avea 18 ani si ma gandeam sa pun comenzi audio pe volanul de la masina (Fabia). Desi are modulator fm mi se pare mai practic sa ai comenzi audio pe volan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da