| mgtow a întrebat:

Servici bine platit la remat sau pe autobuz ca sofer? Ce riscuri pot fi la o firma de remat, stiu ca trebuie sa se catere pe containere sa puna o plasa care impiedica sa sara fierul vechi pe carosabil... sa raspunda oricine stie despre firma REMAT din Romania e la nivel national operativa serioasa sau la pamant si cam cat plateste? 3100 lei pe bus mi se par putini bani.

1 răspuns:
| TheGentleman a răspuns:

Cam ăsta este nivelul economiei noastre. Plus mentalitatea patronilor vizavi de angajati