| Jowy a întrebat:

Stie cineva o persoana, sau un site unde as putea afla prețul unei mașini? As vrea sa ii arat niște poze si aceea persoana sa imi poate spune c-am cat ar costa masina respectiva.Am un Cadillac foarte vechi si as vrea sa stiu c-am cat costa.multumesc

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Salut,ce model este/din ce an este?

https://www.hagerty.com/apps/valuationtools/search/auto
In cazul masinilor de epoca(vechi) poti afla acolo pretul lor.

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Intri pe mobile.de si cauti aceasta masina si o cauti sa fie intr-o stare asemanatoare cu a ta si o sa vezi pretul la care ajunge.