| Alin_Soare_1994 a întrebat:

Sunt curios de ce priza de la bricheta merge doar curent, dar ala de incalzeste nu merge.

Răspuns Câştigător
| munteanu1989 a răspuns:

In cele mai multe cazuri sarma acea ce se incalzeste e intrerupta.

3 răspunsuri:
| nda a răspuns:

E arsa siguranta, sau cum ii spune. aia ce se incinge.

| SoulReaver a răspuns:

Pentru ca iti e arsa siguranta aia ce arata ca o sarma, pe care pui tigara. Iti cumperi alta chestie dinaia ce o bagi in mufa brichetei. Se gasesc pe la piese auto, doar sa testezi sa vezi daca se potriveste.

| dDarrY a răspuns:

Nu stiu dar desface o bricheta ia chestia aia care fa scantei si curenteaza te singura e fain