| Constantinbadea19881028 a întrebat:

Un service bun pentru citroen? Am un c5 2 litri vreau o revizie, mai face figuri dimineata la rece, vreau sa pun tester, revizie toatala.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Reprezentanta Citroen din orasul tau

| Constantinbadea19881028 explică (pentru suntserios):

Pai de unde sunt eu nu exista asa ceva decat in Bucuresti dar am inteles ca sunt destul de piperate si unele din ele sunt neserioase, am gasit unu in Ploiesti sper sa fie ok

| suntserios a răspuns (pentru Constantinbadea19881028):

Exista multi dealeri Citroen in tara

https://www.citroen.ro/gaseste-un-dealer/

nu doar in Bucuresti

Sunt piperate preturile la dealeri pentru ca folosesc piese originale si mecanici specializati pe marca.

| Constantinbadea19881028 explică (pentru suntserios):

Si iti vorbesc numai in sictir, mai bine la un service personal al mecanicului decat pe mana angajatilor

| suntserios a răspuns (pentru Constantinbadea19881028):

Mna, ma rog cum consideri tu. Eu prefer sa ma duc la un service unde oamenii stiu cate ceva despre masinile pe care pe repara, nu la nenea Gigi de la coltul blocului.

| Constantinbadea19881028 explică (pentru suntserios):

Nu ca nici eu nu ma duc asa, tot la un service specializat pe citroen doar ca e service lor particular si au nu.ai rewievuri bune, prin Bucuresti nu prea am auzit de bine la servicuriile astea mari