| M4RK a întrebat:

Va plac masinile tuning? ce masina tunata?happymie imi place vw golf 3 tuning love strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| sagetarius a răspuns:

Am gasit si eu un golf 3 tunat... ce ziceti de el? e la adresa http://www.okazii.ro/catalog/34561958/VW-Golf.html

20 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Majoritate nu. Doar cele care au un tuning discret, doar pentru personalizare, nu pentru a transforma aspectul masinii.

| covexrobu a răspuns:

Tuningul este doar pentru expozitie. La noi in tara nu este deloc practica. Dar daca tot este vorba de o masina tuning atunci ori un Rieger Corrado ori un M5 Hamann.

| M4RK explică:

Numa la noi 3 ne plac masinile tuning?straight face

kratos
| kratos a răspuns:

Da imi plac masinile tunate;)! Aceasta este preferata mea http://www.germancarblog.com/......sory.html!

| sigmanet a răspuns:

VW Golf 4 se tuneaza frumos

| dean a răspuns:

Caruta, glumeam -- Golf 5 tuning--

| dean a răspuns:

Si loganu1. 6 16V ce are, ...doar nu sta in gat.hihi haha!

| dean a răspuns:

Asa marcki, tot golf 5 e la baza, rupe pamantu'!

| Marcki a răspuns:

Eu sunt mort dupa VW Golf 5:X:X si se Tuneaza frumos

| kenzo007 a răspuns:

Un Subaru tunat arata cel mai mondial:X

| Gabystelistu95 a răspuns:

Dacia Logan tunata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bmw m3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vw golf 5 si 6 tunning

| Jonsdottir a răspuns:

Trabant tunat :->

| MarYan00 a răspuns:

Mie imi place BMW happy... da .si logan in nfs mw laughing

| sergiu2525 a răspuns:

Am vazut eu odata un peugeot 206. tunat complet, ziceai ca e porsche in fata si spate de mc`laren.

| YoungSteve a răspuns:

Evo love strucklove strucklove struck