| Petrestudentu a întrebat:

Va salut. Am un Radio navigation system Blaupunkt werke gmbh RNS 7 612 001 192 3B0 035 191 A
VWZ1Z7W4954220 Made in Germany.
Am introdus un cod de pe internet greșit și acum s-a blocat și apare mesajul SAFE. Ajutați-mă va rog sa in deblochezi si cu un cod bun. Va mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un electrician auto o sa i ti rezolve problema, duci masina in servis si o repară ei.

| Petrestudentu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am lăsat casetofonul pornit o ora și si-a revenit...imi cere codul.
Un electrician imi poate rezolva de cod?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Petrestudentu):

Da