| claudyuRS50 a întrebat:

Va salut. Problema sta in felul urmator. Am cumpărat o mașina anul trecut dar am tot amânat trecerea ei pe numele meu circulând cu aceleași numere.acum vreau sa o trec pe numele meu.intrebarea este daca acel certificat fiscal mai e valabil? Din câte am citit am înțeles că nu...As putea sa eliberez eu altul în locul proprietarului daca merg la acea primarie? Sau ce posibilități ar fi să o pot înscrie? Va mulțumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Certificatul de atestare fiscala nu mai este valabil si va trebui ca vanzatorul sa solicite altul.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai este valabil si nici nu poti sa il scoti tu ci vanzatorul