| mgtow a întrebat:

Voi cum ati trecut de atestatul pentru marfa (ca sa conduci camion sau autotren) vi s-a parut usor - greu si/sau v-a ajutat sa obtineti acea calificare ADMIS la examenul PC? Mie mi se pare ciudat ca am de dat si unul scris si sa nu zic ca am si partea de conducere care nu e grea deloc. Vreau sa ma lamuriti macar ca sa-mi fac o idee cum a fost cand ati dat voi (doar soferii profesionisti pot raspunde aici).

3 răspunsuri:
| houserboy a răspuns:

Pai trebuie sa stii si cate ceva de condus este usor dar mai trebuie sa stii cate cevawinking

| Radu_Emil_Constantin_1970 a răspuns:

Este foarteeeeeeeeeeeeee usor, bineinteles daca te pregatesti cum trebuie

| mgtow explică (pentru Radu_Emil_Constantin_1970):

Ai invatat mai bine dupa chestionarele de la scoala de soferi sau din hartiile care ti le-au dat acasa?