| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o masina frumoasa dar ieftina maxim panan 3.000 euro.(si sport daca se poate.)
Ce masina imi recomandati?

funda cel care ma convinge.

14 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Un Golf poate? Sunt fiabile si confortabile.Consuma maxim 7 combinat, gasesti piese usor si nu sunt scumpe, motoarele mai mari sunt foarte bune(au un cuplu mare pentru un motor mic, cai putere la fel). Se poate tuna ieftin daca vrei. Kit admisie cu aer rece costa 90 euro si creste puterea cu vreo 10-15 cai si reduce consumul cu 0.5-1 L/100. Sunt masini durabile. Ramane la alegerea ta oricum.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Sanatate"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

N-am vrut. Scuze cred ca din greseala ..am dat la "auto'', nu este corect?

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Probabil că din greşeală (? ) ai postat la "Sănătate"...

Eu ţi-am mutat întrebarea la categoria "Auto & Moto"!

Pe viitor, te rog să fi mai atent.

Toate cele bune.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Ok.mersi!

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

| William a răspuns:

Off topic man.

| anonim_4396 explică (pentru William):

Pe tine nu te-am inteles, ce ai vrut sa spui.

| William a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut sa spun ca nu ai postat intrebarea la categoria potrivita.

| jj95 a răspuns:

Tot la fel as vrea sa cheltui si eu tot la fel pentru o masina sport si frumoasa si m-am gandit la un opel tigra este frumoasa sport si silentiioasa, iar cu cateva ajustari iese super, acum depinde de gusturile tale

| anonim_4396 explică (pentru jj95):

Opel tigra, ce an?

| jj95 a răspuns (pentru anonim_4396):

2000 este cam vechi dar tot cu gandul la el stau happy

| emag a răspuns:

W sau Opel

| Razvanp69 a răspuns:

Ceva frumos si e in jur de 3000 de euro este un bmw e36 (pisicuta) e sport are putere si se duce si mult sau un bmw e 30(ursuletu')