| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să-mi iau un cruiser/chopper de 125. Cel mai mult mă tentează un Yamaha xv Virago, din auzite. În rest, mi s-au mai recomandat Honda Shadow, Suzuki Marauder, Yamaha DragStar, etc. Vreau un raport bun calitate/preț, dar totuși prețul să nu fie exagerat. Dați-mi sfaturi, sugestii, păreri, comparații, orice mă poate ajuta.

2 răspunsuri:
| Rony23 a răspuns:

Pentru numele lui strompi, de ce 125? 250 in sus pentru chopper, te rog, yamaha, parerea mea, preturi bune gasesti la baietii care aduc en-gros din Italia sau alte tari, sincer pe mine nu ma incanta cu nimic astea care se vand si au fost uzate aici in ro, mici exceptii daca ai un prieten de la care stii ca a tratat-o cu finete si vrea sa o vanda

| Laura a răspuns (pentru Rony23):

Crezi că n-aș vrea mai mult? Dar n-am a-ul.